Skatuves runas konkurss

Ir aizritējis Preiļu novada Skolēnu skatuves runas konkurss, kurš notika 30.martā.

Piedalījās 54 dalībnieki no 12 izglītības iestādēm. Uz konkursa 2.kārtu tika izvirzīti 10 dalībnieki, kuri saņēma DIPLOMUS: Amēlija Mūrniece un Līga Pastare (1.klase, Riebiņu vidusskola.), Evelīna Geduševa (1.b kl., Preiļu 1.pamatskola), Annija Pastare (4.kl., Salas sākumskola), Valērija Točilkina (6.kl., Preiļu 2.vidusskola), Krista Reinsone (7.kl., Galēnu pamatskola), Mārtiņš Upenieks (8.kl., Vārkavas pamatskola), Sandis Endijs Dimitrijevs (8.kl., Galēnu pamatskola), Daniela Korņejeva (10.kl., Aglonas vidusskola), Kerija Keita Kampāne (12.kl., Jāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzija).

ATZINĪBAS  par jauku priekšnesumu saņēma: Mareks Veigulis (3.kl., Riebiņu vidusskola), Aleksandra Piskunova (3.kl., Preiļu 2.vidusskola), Aleksandrs Kovaļs (5.a kl., Preiļu 1.pamatskola), Dominiks Kusiņš 97.kl., Vārkavas pamatskola), Madara Utināne (8.kl., Preiļu novada Bērnu un jauniešu centrs).

Paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos, paldies pedagogiem un vecākiem par atbalstu.